Omnitherm

Aktuality

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s. představuje.

23. leden 2009

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s. nabízí svým návštěvníkům informační materiál o firmách, sídlících v jejich prostorách. Jelikož firma OMNITHERM, a.s. je dlouhodobý partner VTP Ostrava, přinášíme Vám část informačního materiálu, týkající se naší firmy.

obrázek

OMNITHERM a. s. se představuje

Motto podnikání – snižováním spotřeby energie přispět k ekologizaci prostředí a uplatnění principu trvale udržitelného rozvoje. Cíl firmy – ve spolupráci se zákazníkem nalézt a realizovat optimální řešení jeho energetických potřeb.

Naše Služby

Vytápění průmyslových hal

Navrhujeme a dodáváme inteligentní topné systémy, přičemž hlavní důraz je kladen na maximální hospodárnost provozu, vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. V našich projektech aplikujeme nejvyspělejší dostupné technologie ve spalovací technice jako jsou nízkoteplotní plynové infrazářiče TERMSTAR s recirkulací spalin, kompaktní, nízkoemisní hořáky WEISHAUPT, kondenzační kotle BUDERUS

obrázek
Automatické řízení topných systémů – regulace SAUTER

Měření a regulaci zařízení zajišťujeme řídícím systémem SAUTER EY3600 který představuje ucelený systém hardwarových a softwarových komponent pro energetický management technických zařízení budov. Vizualizace procesů a plné řízení (nastavení požadovaných hodnot, zadávání povelů, časových programů, zobrazení zpětných hlášení, zobrazení trendových křivek a další) bude zajištováno pomocí software novaPro, který byl vyvinut speciálně pro řízení automatizace budov. Návaznost na manažerskou řídící úroveň podniku, realizovanou různými systémy dle požadavku zadavatele, je zajištěna výměnou dat přes novaNet OPC server.

obrázek
Energetické služby a audity

Na veškeré dodávky zajišťované firmou OMNITHERM, a.s. zajišťuje oddělení energetických služeb jak záruční a pozáruční servis, tak pravidelnou periodickou údržbu (roční prohlídky, kontroly a revize). Oddělení disponuje třemi servisními techniky, kteří jsou vybaveni servisními vozy s plošinami, analyzátory spalin a přístroji potřebnými k odstraňování poruch a měření.

Technické zařízení budov

Komplexní dodávky a montáže jak v novostavbách, tak i v případě rekonstrukcí stávajících průmyslových nebo komerčních objektů.

Ústřední vytápění a plynové kotelny

Zajištění zakázky v oblasti: ústřední vytápění, plynové kotelny do 5 MW tepelného výkonu, výměníkové stanice, horkovody, parovody, teplovody, rozvody chlazení a stlačeného vzduchu.

Zdravotechnika

Zajištění zakázky v oblasti: rozvody vody a kanalizace,zařizovací předměty (WC, umyvadla, vany, baterie).

obrázek
Tepelné izolace hal

Společnost OMNITHERM, a.s. nabízí několik alternativ snížení spotřeby tepla pro vytápění starších halových objektů. Jedná se o částečné úpravy jako jsou izolace střešních světlíků, tepelné izolace plochých střech, úpravy prosvětlovacích pásů a vrat. Jako další variantu nabízíme provozovatelům starších hal provést komplexní rekonstrukci celého objektu

obrázekobrázek

Novější aktuality

Starší aktuality