Omnitherm

Financování projektů

Využijte naší nové služby a nechte si odborně posoudit efektivitu spotřeby tepla ve Vašem podniku. Naši specialisté Vám doporučí, jak efektivitu zvýšit a pokud by tyto změny měly charakter energeticky úsporného projektu, pomohou Vám při financování získat

garance Mezinárodní finanční korporace ze Skupiny Světové banky

Mezinárodní finanční korporace ze Skupiny Světové banky

nebo zvýhodněný úvěr z fondu PHARE

PHARE


Investice do energetických úspor se vyplatí

Úspory energie, představující snížení režijních nákladů, velmi výrazně ovlivňují ziskovost jakékoli podnikatelské činnosti výrobního charakteru. Z dlouhodobého hlediska se vyplatí “dvojnásobně”, protože čím rychleji roste cena paliv, tím výrazněji se úspory projevují.

Leasing jako alternativa úvěru

Při decentralizaci za použití moderního a úsporného vytápění je často návratnost tak rychlá, že investice do rekonstrukce jsou prakticky samofinancovatelné a proto je možno zatížit cash flow firmy dalšími splátkami leasingu nebo úvěru na pořízení energeticky úsporného vytápění.

Leasing – Splátkový prodej

Šroubárna Kyjov

Největším projektem, který společnost OMNITHERM, a.s. řešila ve spolupráci s leasingovou společností byla decentralizace areálu firmy Šroubárna Kyjov, spol. s r.o., kde bylo formou leasingu financováno dodání 22 infrazářičů TERMSTAR 3000.