Omnitherm

Kariéra

Vaše budoucnost s OMNITHERMEM.

Pro realizaci zakázek na celém území ČR přijmeme do týmu kvalifikované svářeče a topenáře.

Aktuální nabídka

Firma Omnitherm a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici servisní technik. Vhodné i pro absolventy se zaměřením elektro – silnoproud.

Náplň práce :

obrázek

Provádění údržby a oprav plynových spotřebičů, zejména plynových infrazářičů a plynových hořáků, jedná se o manuální práci na mechanických i elektrických částech zařízení.  Práce se provádějí u zákazníků zejména v průmyslových objektech po celém území České republiky. Při práci na zakázkách ve větší vzdálenosti od sídla naší firmy (Ostrava) se pracuje v prodloužených směnách s ubytováním v místě výkonu práce. V praxi to znamená poměrně časté pracovní cesty v délce 2 dny až 5 dnů.

Nutné předpoklady:

-      Schopnost práce ve výškách (na vysokozdvižné plošině, na lešení, na mostovém jeřábu a podobně)

-      Technické myšlení

-     Vzdělání v oboru elektro vyhl.50/1978 Sb. minimálně §5

-      Samostatnost

-      Flexibilita zejména pokud jde o pracovní dobu, (prodloužené směny, v případě nutnosti práce o víkendu, operativní výjezdy na delší pracovní cesty)

-      Dobrý zdravotní stav

Kvalifikace:

Potřebné doplnění kvalifikace zajistíme v naší firmě, z Vaší strany je nutná ochota získat znalosti předpisů pro plynová a elektrická zařízení a také získat praxi v práci na plynových zařízeních. Perspektivně je možné získat kvalifikaci revizního technika plynových zařízení, případně revizního technika elektrických zařízení (v případě splnění požadovaného vzdělání).

Přihlášky ze stručným životopisem zasílejte na e-mail servis@omnitherm.cz termín uzavření 15.7.2019.
vyhlášení výběrového řízení dne 19.3.2019