Omnitherm

Teplovzdušné vytápění

Přehled Minigaz Eco

Teplovzdušná plynová jednotka Minigaz Eco je generátor teplého vzduchu, zařízení spaluje zemní plyn nebo propan a je v souladu se směrnicemi Evropské komise pro plynové spotřebiče. Jedná se o „přímotopný“ plynový systém. Je to zařízení pro výrobu a dodávku tepla bez přenosu teplonosnou kapalinou. Pro celou řadu, jsou spaliny odváděny do venkovního prostředí pomocí odtahového ventilátoru. Spalovací vzduch je odebírán z vytápěného prostoru, kde je zařízení umístěno nebo z venkovního prostředí. Zařízení může být napojeno vertikálně nebo horizontálně. Plynové jednotky Minigaz Eco spalují různé plyny, které jsou uvedeny na výrobních štítcích a jsou v souladu s Evropskými směrnicemi.

MINIGAZ model MH Eco

obrázek

Teplovzdušné jednotky MH jsou vybaveny axiálním ventilátorem. Jsou určeny pro přímý výdech a jsou vybaveny dvojitou žaluzií.

MINIGAZ model MV Eco

obrázek

Vertikální model MV je vybaven axiálním ventilátorem. Jsou určeny pro přímý výdech a jsou vybaveny dvojitou žaluzií. Jsou vhodné zejména vytápění v uličkách, jsou kombinací vlastnosti ohřevu a destratifikace.

MINIGAZ model MC Eco

obrázek

Teplovzdušné jednotky MC jsou vybaveny radiálním ventilátorem a jsou dodávány s ventilátorovou skříni. Jsou určeny pro napojení na potrubí na sání nebo výtlaku. Na ventilátorovou skříň mohou být namontovány regulační klapky a filtr.

  • [stáhnout] návod Minigaz Eco: – formát PDF