Omnitherm

Teplovzdušné vytápění

Přehled Minigaz Evolution

Teplovzdušná plynová jednotka Minigaz Evolution je generátor teplého vzduchu, zařízení spaluje zemní plyn nebo propan a je v souladu se směrnicemi Evropské komise pro plynové spotřebiče. Jedná se o „přímotopný“ plynový systém. Je to zařízení pro výrobu a dodávku tepla bez přenosu teplonosnou kapalinou. Pro celou řadu, jsou spaliny odváděny do venkovního prostředí pomocí odtahového ventilátoru. Spalovací vzduch je odebírán z vytápěného prostoru, kde je zařízení umístěno nebo z venkovního prostředí. Zařízení může být napojeno vertikálně nebo horizontálně. Plynové jednotky Minigaz Evolution spalují různé plyny, které jsou uvedeny na výrobních štítcích a jsou v souladu s Evropskými směrnicemi.

MINIGAZ model MH

obrázek

Teplovzdušné jednotky MH jsou vybaveny axiálním ventilátorem. Jsou určeny pro přímý výdech a jsou vybaveny dvojitou žaluzií.

MINIGAZ model MV

obrázek

Vertikální model MV je vybaven axiálním ventilátorem. Jsou určeny pro přímý výdech a jsou vybaveny dvojitou žaluzií. Jsou vhodné zejména vytápění v uličkách, jsou kombinací vlastnosti ohřevu a destratifikace.

MINIGAZ model MC

obrázek

Teplovzdušné jednotky MC jsou vybaveny radiálním ventilátorem a jsou dodávány s ventilátorovou skříni. Jsou určeny pro napojení na potrubí na sání nebo výtlaku. Na ventilátorovou skříň mohou být namontovány regulační klapky a filtr.

MINIGAZ model ARC

obrázek

Vertikální model ARC je vybaven axiálním ventilátorem. Tento generátor teplého vzduchu je modulační. Je určen pro přímý výdech a je vybaven dvojitou žaluzií. Je vhodný zejména pro ekonomické vytápění v kombinací vlastnosti ohřevu a destratifikace. Umožňuje plynulou regulaci od 30 do 100%.

MINIGAZ model ARH

obrázek

Spolehlivost a kompaktnost = model Minigaz Evolution ARH. V nabídce je 7 modelů od 14 do 80 kW. Modulace výkonu 30 až 100%.

  • [stáhnout] návod Minigaz Evolution – formát PDF